Ненавиджу Єфремова всім серцем, – Луценко

305
Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував резонансне затримання екс-регіонала Олександра Єфремова.

«В мене на робочому столі стояло, стоїть і буде стояти моє тюремне горня з моєю тюремною нашивкою. І це не поза або картинка – для мене це дуже серйозна штука, яка нагадує, що перед тим, як підписати рішення про арешт чи утримання в ізоляторі, я маю пересвідчитись в наявності доказів, в тому числі і до тих персонажів, до яких я як людина не маю позитивного ставлення, м’яко кажучи», – наголосив глава ГПУ.
Луценко підкреслив, що як очільник Генеральної прокуратури не має права кидатися висловами щодо підозрюваних або обвинувачених осіб.
«Єфремов – це чи не перший і єдиний за увесь час моєї роботи фігурант, до якого в мене згідно з доказами є різко негативне ставлення. Згідно з доказами – ця людина відкрила двері до війни в нашу країну – я в цьому переконаний. Це не мої емоції, публікації чи гасла – це докази, які надали слідству різні люди. Саме на цих доказах ґрунтується наша підозра, саме на доказах, які ми сподіваємось дістати, буде ґрунтуватись обвинувальний акт», – зазначив у коментарі 24 Генпрокурор.
Крім того, він спростував заяву захисту Єфремова про те, що слідчі в доказовій базі мають лише свідчення іншого екс-регіонала Володимира Ландіка.
«Навіть до такого громадянина, дії якого я всім серцем, скажу прямо, ненавиджу, буду керуватись виключно законом. У нас є підстави просити для нього арешт, у нас є фактаж наданий від різних осіб і не тільки від Ландіка, навіть я сказав би, що зовсім не від Ландіка», – підмітив посадовець.

Коментарi

Коментарiв