Путін звинуватив Україну у практиці терору через «вбивство» ФСБшників

194
Російський Президент Владімір Путін заявив, що не бачить сенсу у переговорах у «нормандському форматі» після подій у Криму, що, фактично, відбулося через дії спецслужб РФ.

10 серпня цього року УНІАН повідомив, що Федеральна служба безпеки РФ зробила заяву про нібито вчинені теракти у Криму, підготовані Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.
Російські спецслужби стверджують, що внаслідок оперативно-розшукових дій у ніч із 6 на 7 серпня поблизу міста Армянськ було виявлено групу диверсантів. Крім того, керівництво ФСБ заявило про ліквідацію «агентурної мережі» української розвідки. Також, згідно з заявами РФ, у ніч на 8 серпня ГУР Міноборони України нібито зробило перші дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп.
За словами російського лідера, «Україна намагається спровокувати конфлікт, щоб відволікти власний народ від грабежу населення».
Додамо, на думку лідера кримських татар, народного депутата України Рефата Чубарова, заява ФСБ Російської Федерації може бути прикриттям напередодні більш масштабної агресії проти України.

Коментарi

Коментарiв