Портніков звинуватив Савченко в політичному шарлатанстві

305
Відомий публіцист Віталій Портніков зазначив, що заклики нардепа Надії Савченко до родичів політв’язнів щодо голодування – це звичайне політичне шарлатанство.

За словами Портнікова, Савченко й матері полонених можуть навіть померти під стінами Адміністрації Президента України від голодування, проте навіть це не змінить ситуацію на краще.
«Закликати родичів ув’язнених до голодування – це політичне шарлатанство. Ці люди, на відміну від Савченко, не мали ні депутатського статусу, ні місця в ПАРЄ, ні показових процесів. До їх долі і здоров’я не прикута увага міжнародної громадськості. Родичі – все, що у них є», – наголосив публіцист.
Він підкреслив, що тиск на українську владу щодо звільнення полонених не має жодного сенсу, оскільки заручників тримає не Президент Петро Порошенко, а російський лідер Владімір Путін.
«Їх тримає Путін. І буде тримати рівно стільки, скільки вважатиме за потрібне. Українські голодування цікавлять російського Президента в останню чергу», – цитує Гордон журналіста.
«Росіянам – і владі, і суспільству – традиційно наплювати на своїх. Фразу «баби нових народять» можна вивісити на в’їзді на територію Російської Федерації – щоб гостям було зрозуміло, в який простір вони потрапляють. А нам – не байдуже. Саме тому нам так важко визволяти наших полонених. Тому що росіянам не потрібні свої – нехай собі сидять і не рипаються, самі винні», – підкреслив Портніков.

Коментарi

Коментарiв