За допомогою України Росія репетирує війну з Заходом, – ІноЗМІ

199
Британське видання The Times опублікувало матеріал про можливі підстави для війни Росії з Україною.

Підкреслимо, автор матеріалу у The Times посилається на висновки внутрішнього звіту британської армії, що було оприлюднено у ЗМІ, незважаючи на секретність документа. Британські військові переконані, що в України Російські Федерація тільки відпрацьовує тактику і випробовує зброю, яку планує використовувати у війні проти Заходу.
Згідно з документом, російські Збройні Сили навчаються поєднувати наступ артилерії, танків і іншої важкої зброї, застосовуючи електронні засоби бою, що «глушать» радіосигнали суперника й виводять із ладу обладнання.
Британські сили також закликали готуватися до нового етапу сучасної війни, в якій у якості зброї можна використовувати все: «від летального озброєння до Twitter і Facebook».
У документі йдеться про те, що конфлікти слабкої інтенсивності дуже швидко можуть перетворитися в повномасштабну. Також зазначено, що російська влада докладає значних зусиль для того, аби контролювати інформаційні потоки на тимчасово окупованому Донбасі, щоб маніпулювати громадською думкою.
Британські військові наголосили, що РФ швидко видаляє повідомлення, що не збігається з російською внутрішньою політикою. Наприклад, репортажі про загибель російських солдатів серйозно контролюють і видаляють із соціальних мереж, які, до того ж, часто блокують.

Коментарi

Коментарiв