РФ хоче скасувати санкції, звинувативши Україну в усіх смертних гріхах, – Геращенко

207
Перший заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко прокоментував заяви Президента РФ Владіміра Путіна про те, що Україна нібито винна у «терактах» у Криму.

За словами Геращенко, всі політичні сили повинні підтримати однозначну позицію Президента Петра Порошенка щодо провокацій РФ щодо анексованого Криму, оскільки це саме та ситуація, коли не може бути різних думок і ідеологічних розбіжностей, а потрібно демонструвати єдність у захисті суверенітету України.
«Взагалі, дивує мовчанка політиків з цього приводу. Дуже нагадує 2008 рік. Що ж ми від світу хочемо, якої реакції, якщо самі мовчимо? Президент, Міністерство закордонних справ і Міністерство оборони зробили відповідні заяви щодо провокацій країни-агресора в Криму. І ми маємо публічно підтримати цю позицію», – зазначила у своєму Facebook дипломат.
Вона також підкреслила, що мета російської влади – домогтися скасування санкцій проти РФ у будь-який спосіб, при цьому звинувативши України в усіх смертних гріхах: у тероризмі, диверсіях, порушеннях, невиконаннях, зволіканнях. Відповідно, країна «не має права підігрувати цьому сценарію».

Коментарi

Коментарiв