«Гоблін» закликав «вішати диверсантів навпроти кордону»

217
Так званий глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов, також відомий як «гоблін», в ефірі одного з телеканалів РФ запропонував убивати і вішати диверсантів прямо навпроти кордону.

«З диверсантами треба чинити так само, як роблять фермери з воронами, які крадуть урожай: їх вбивати і вивішувати навпроти кордону, щоб іншим неповадно було», – цитує Крим.Реалії Аксьонова.
Відповідну заяву глава окупантів зробив на тлі заяви Федеральної служби безпеки РФ щодо ліквідації агентурної мережі української розвідки у Криму. Спецслужби Росії оголосили, що затримали громадян України і РФ, а цією мережею нібито керував мешканець Запорізької області, працівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Євген Панов.
Крім того, Кремль звинуватив Україну у спробі прориву на територію Кримського півострова за допомогою двох диверсійно-розвідувальних груп, що нібито спричинило загибель одного з працівників ФСБ і одного російського військовослужбовця.
Президент Російської Федерації Владімір Путін заявив, що «не пройде повз» і звинуватив Україну у практиці терору. У свою чергу влада США у відповідь на ці звинувачення закликала повернути Крим Україні.

Коментарi

Коментарiв