Експерт пояснив, навіщо Путіну загострення й «теракти» у Криму

310
Політичний експерт Тарас Березовець пояснив, навіщо Президенту РФ Владіміру Путіна загострення ситуації в анексованому Криму.

За словами Березовця, всі тверезо мислячі люди розуміють, що українська розвідка не готувала жодних «терактів» у Криму й не могла цього робити. На це є декілька вагомих причин.
«По-перше, на сьогодні вона це зробити не в змозі в силу банальних причин: починаючи від розкриття української агентурної мережі на півострові після окупації в 2014 році і закінчуючи тим, що такі завдання їй міг поставити тільки Верховний головнокомандувач, а він таких завдань поки не ставив», – наголосив у своєму Facebook експерт.
По-друге, на його думку, терор на власній території (нехай навіть тимчасово окупованій) не проводиться навіть Донбасі, де можливостей використання агентури існує в рази більше. Відповідно, довіра до заяв російської Федеральної служби безпеки і Путіна за межами Росії дорівнює нулю.
«Однак якщо ми згадаємо події 1999 року напередодні терактів, що забрали сотні життів російських цивільних осіб в Москві, Буйнакську і Волгодонську, ми обов’язково пригадаємо, що відбувалося це напередодні перших виборів Путіна. І що ті самі теракти, як сьогодні, були організовані все тією ж ФСБ», – підкреслив фахівець.
Він нагадав, що з літа 1999 року російські спецслужби почали істерично продукувати заяви про можливі теракти проти мирних росіян. В результаті це завершилося тими ж вибухами житлових будинків уже восени цього року. Потім було зірвано один теракт – в Рязані викрили причетність ФСБ до цих подій, яка назвала все це «секретними навчаннями».
«І в цій кримській історії, яка відбувається напередодні виборів до Держдуми 18 вересня, як би це не було страшно, можливість рецидиву також велика. Адже абсолютно очевидно, що за логікою подій 1999 року, попереджаючи про можливі теракти в Криму, ФСБ в дійсності може їх готувати. І тут має рацію Олександр Турчинов, який попереджає про новий етап гібридної війни проти України. Питання – навіщо? Хто знає, може, за цим стоять набагато більші плани, ніж просто мобілізація і виграш думських виборів», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв