«ЛНР» спростувала заяви Савченко про домовленості щодо полонених

230
Бойовики так званої ЛНР спростували заяву народного депутата України Надії Савченко про те, що вона домовилася з ними про обмін полоненими.

Керівництво так званої Луганської народної республіки спростувало заяву Савченко про досягнуті домовленості щодо обміну полоненими в форматі «два на два». Відповідну заяву зробила «уповноважений представник ЛНР» у робочій підгрупі з гуманітарних питань і обміну полоненими Тристоронньої контактної групи Ольга Кобцева.
«Від «ЛНР» жодних домовленостей щодо обміну полоненими у форматі «два на два» не було, тим більше з Надією Савченко», – цитує 112 Кобцеву.
Також вона наголосила, що Савченко «не уповноважена ніким з української сторони вести цей переговорний процес і про що-небудь домовлятися».
Раніше з аналогічною заявою виступили представники «ДНР».
Додамо, 8 липня 2016 року Савченко оголосила про досягнуті домовленості щодо обміну полоненими в форматі «два на два». Щоправда, вона не уточнила, між якими сторонами існують ці домовленості. Також вона повідомила, що запропонувала главі держави Петру Порошенку два варіанти перемовин щодо звільнення заручників.

Коментарi

Коментарiв