Нардеп закликав Україну готуватися до війни

173
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував заяви Кремля, що звинуватив Україну у «терактах» у Криму.

«Звинувачення Кремля на адресу України в розв’язанні терору, організації нападів та загибелі російських військових у Криму, заяви Путіна про фактично вихід з «нормандського» переговорного формату та відмова від мінських домовленостей, активне накопичення військової техніки на нашому кримському і чернігівському кордонах і на Донбасі – все це свідчить про підготовку агресора до відновлення війни Росії проти України. На 25-річчя нашої Незалежності Росія хоче зробити Україні «подарунок», – висловив думку нардеп.
Також він висловив переконання в тому, що чинна українська влада добре пам’ятає факти з історії, які підтверджують тенденцію щодо того, що саме провокації часто були приводом до початку війни.
«Тому – як і всі українці – я сподіваюся, що Президент як Верховний Головнокомандувач і Генштаб вже віддали всі необхідні у цій передгрозовій ситуації накази Збройним Силам України та іншим військовим формуванням. Бо очікувати на адекватну реакцію (крім порожніх заяв) міжнародної «прогресивної» спільноти не варто, тому ми, українці, повинні розраховувати тільки на себе», – підкреслив у блозі Цензор.net Ляшко.
Крім того, лідер радикалів закликав спікера ВРУ Андрія Парубія негайно відкликати з відпустки народних депутатів України на позачергову сесію парламенту: «Негайно відкликати з відпусток усіх посадових осіб органів державної влади і військового управління. Не час відпочивати, коли ворог ломиться в хату».

Коментарi

Коментарiв