Політолог пояснив, навіщо Путіну загострення у Криму

278
Політичний експерт Тарас Березовець висловив думку, що загострення в анексованому Криму потрібне російському Президенту Владіміру Путіну для підняття питання щодо легалізації анексії півострова.

Експерт висловив думку, що в умовах, які були до «кримської кризи», керівництво Європейського Союзу могло розглянути питання про часткове скасування санкцій проти РФ уже взимку.
«Всі втомилися від постійної напруженості і хочуть миру. І найголовніше, заробляти. А цей Путін раптом все знову зруйнував. Ну навіщо, коли вже намітився прогрес? На Заході не розуміють однієї фундаментальної речі. Путін не шукає стабільності», – зазначив у своєму Facebook Березовець.
Також він нагадав, що колись Путін уже використав «мертвий сезон» у серпні для проведення військових дій. Ідеться про військову агресію проти Грузії 2008 року, проте цього разу імітація загрози війни потрібна Кремлю для реалізації інших цілей – легалізації анексії Криму.
«Путін шантажуватиме Україну і Захід, вимагаючи легітимізувати анексію українського півострова. Саме це і є метою провокації в Криму. Путін за два роки повністю провалив кампанію по визнанню анексованого півострова російським. І зараз буде прагнути домогтися повного реваншу під загрозою вторгнення в Україну. І єдине, що стоїть у нього на шляху – це українські Збройні Сили», – зауважив фахівець.
Крім того, він припустив, що російська влада може ухвалити рішення про повне закриття доступу до Криму з материкової України й запровадити візовий режим для українських громадян.

Коментарi

Коментарiв