Ми наступаємо на одні граблі ціною людських життів, – волонтер

261
Представник Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель», волонтер Павло Нетьосов, який долучився до збору експонатів для експозиції музею в Будинку офіцерів у Києві, прокоментував трагічні події в Іловайську й Дебальцевому.

«Іловайська можна було уникнути. Як і Дебальцево… Ми наступаємо на одні й ті ж граблі ціною людських життів. Для чого взагалі було туди відправляти українських військових? Батальйон «Миротворець» заходив в місто досить вузьким коридором. Під обстрілом заходив і під обстрілом виходив звідти», – наголосив Нетьосов, демонструючи експонати виставки для журналістів Лівого берега.
Він нагадав, що проти низки звичайних бійців і комбатів батальйонів відкрито кримінальні справи. За його словами, вони дійсно не всі «святі», проте «чомусь ті, хто винен у загибелі сотень хлопців, досі залишаються недоторканими».
Волонтер спрогнозував, що з таким відношенням влади, зокрема Міністерства оборони,  до військових Україна матиме ще не один Іловайськ.
Крім того, демонструючи плакат із Надією Савченко, він зауважив, що військові мають до неї різне відношення. Наприклад, ті, які воювали з нею у складі батальйону «Айдар», погано відгукуються про неї, проте не показують цього відкрито.
«І якщо вона босоніж прийде, до прикладу, в Ірпінь, і виступатиме проти когось із корупціонерів, за нею стануть і ті, хто погано про неї думає», – зазначив активіст.

Коментарi

Коментарiв