Головна ціль України на цьому етапі – просто вижити, – аналітик

219
Аналітик Святослав Швецов проаналізував, що варто робити Україні на тлі загострення ситуації у Криму.

«Головна мета України на нинішньому етапі – вижити. У максимально можливій ​​території, яка потім дозволить найбільш швидко піднятися. Цей інтерес збігається з інтересами США. Таким чином Вашингтон є природним союзником Києва в цій ситуації. Не Європа, яка піде на угоду з Москвою і не Путін, для якого метою є знищення державності, а саме Америка. Для цього доведеться, швидше за все, піти на серйозні економічні преференції, військове співробітництво (обов’язково) та будь-яку форму зовнішнього управління. Більш публічну, ніж зараз», – наголосив Швецов.
У статті для Хвилі він зауважив, що нинішня еліта, швидше за все, не буде спроможна на стабілізацію, тому її доведеться змінювати за підтримки влади США, протидії Кремля і байдужості Європи. При цьому буде встановлено диктатуру, мобілізаційну економіку, забуто про значну частину демократичних принципів і прав.
Також аналітик спрогнозував, що якщо цього не відбудеться, країну чекає або повний хаос, або розпад на окремі ще більш слабкі суб’єкти. Більше того, цей варіант не стане завершальним етапом стабілізації ситуації, оскільки російська влада все одно продовжить політику деструктуризації, хоча і вже щодо окремих шматків колишньої держави.
«Для України дуже важливий найближчий рік, оскільки саме в цей, а, може, і більш короткий період, буде вирішено – бути чи не бути країні, і якою вона буде», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв