Розвідка попередила про провокації бойовиків по всій лінії фронту

294
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що бойовики готують провокації сил АТО уздовж усієї лінії фронту на Донбасі.

«Противником плануються масштабні провокаційні дії по всій лінії зіткнення на сході України з подальшим обвинуваченням української сторони у недотриманні Мінських домовленостей», – ідеться в повідомленні на офіційній сторінці ГУР Міноборони у Facebook.
Також зазначено, що основні зусилля противника були зосереджені на ротації й посиленні передових підрозділів, поповненні запасів матеріально-технічних засобів і боєприпасів, а також удосконаленні фортифікаційного обладнання переднього краю на Сєверодонецькому, Слов’янському й Донецькому напрямках.  
Відповідно до повідомлення, триває розвідка сил АТО. Зафіксовано застосування противником трьох безпілотних літальних апаратів із території Російської Федерації. Також встановлено факт чергового постачання боєприпасів, пального й військової техніки з території РФ.
Українська сторона вже надала інформацію про наявність танків, артилерійських систем калібром понад 100 мм та реактивних систем залпового вогню «Град» у районах населених пунктів Новоолександрівка, Калинове та Донецьк представникам Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Коментарi

Коментарiв