Кремль вирішив зіпсувати Україні День Незалежності

177
Політичний експерт Євген Магда прокоментував заяви Президента РФ Владіміра Путіна, який звинуватив Україну у «практиці терору».

За словами Магди, Кремль вирішив загострити відносини з українською стороною для того, аби диктувати власні правила гри та продемонструвати, що РФ готова до рішучих дій задля того, аби поламати традиції нинішнього переговорного процесу.
«Навчання російських силовиків в анексованому Криму, що називається, з «легенди» перетворилося на реальність. Зрозуміло, що без відповідного впливу, такі речі не могли відбутися. Треба говорити про причини цього процесу. Вони очевидні», – зазначив у коментарі 24 політолог.
Першим фактором, на його думку, є те, що російська влада не задоволені неможливістю нав’язати власний план так званого мирного врегулювання ситуації в Україні. Другий фактор – РФ незадоволена розвитком ситуації на Сході України в цілому.
Третя причина – як і говорив колишній глава СБУ Євген Марчук, Кремль дійсно намагається зіпсувати святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України. Таким чином путінська команда прагне продемонструвати, що цю дату не слід вважати ювілейною.
Тим не менше, експерт висловив переконання в тому, що РФ не наважиться на більш активні військові дії, незважаючи на ці фактори. Магда зауважив, що будь-яка військова операція має спиратися на об’єктивну інформацію розвідки, а нинішня ситуаціє не дає підстав вважати, що російська армія зможе вторгнутися на українські територію без серйозних втрат.

Коментарi

Коментарiв