Росії немає жодного сенсу захоплювати наші території, – нардеп

234
Народний депутат України Антон Геращенко прокоментував заяви російського Президента Владіміра Путіна про «теракти» у Криму.

«Щодо останніх заяв військового злочинця Путіна про те, що Україна, нібито, організувала в Криму терористичний акт, заявляю наступне. По-перше, головним завданням зовнішньої і внутрішньої політики Путіна на цьому етапі є: а) ні за яких умов не повертати Україні Крим; б) домогтися поступового повного зняття санкцій з РФ в обмін на повернення окупованій частині Донбасу на умовах вигідних Росії», – наголосив у своєму Facebook Геращенко.
За його словами, з огляду на те, що переговори в Мінську або в «нормандському форматі» не дають Путіну бажаного результату, а з іншого боку незграбні дії США і ЄС по відношенню до спроби перевороту в Туреччині кинули Ердоґана в обійми Президента РФ, той осмілів і вирішив спробувати розвинути несподіваний успіх на геополітичній арені.
«По-друге, тактичним завданням Путіна є мобілізація уже порядком втомленого від нього російського електорату для голосування на парламентських виборах за Партію влади. Для цього потрібні гучні заяви – «Росія в небезпеці», «Караул – інваліда зору позбавляють!». Як привід був обраний скандал із дезертирами з російської військової частини, що не має жодного відношення до України», – підкреслив нардеп.
По-третє, як він зазначив, у поточному розкладі сил на світовій арені Путіну нічого іншого не залишається як «бризкати слиною і брязкати зброєю», прекрасно усвідомлюючи, що ні політичного ні економічного сенсу в нападі на Україну і захоплення нашої території немає.
Парламентар пояснив, що це закінчиться загибеллю тисяч російських солдатів і офіцерів, оголошенням Заходом ще жорсткіших економічних санкцій і повним розвалом в недалекій перспективі російської державності.
«По-четверте, дії свідомих громадян України в цій ситуації повинні бути спокійними. Це значить не битися в істериці в соціальних мережах і в усіх видах ЗМІ. Розуміти, що зважаючи на повну беззахисність українського інформаційного простору, чи то фейк або вкидання з боку спецслужб РФ може бути негайно розтиражований в наших ЗМІ без будь-якої перевірки на його реальність», – висловив думку високопосадовець.
Також він зауважив, що Національна гвардія, Збройні Сили та служби розвідки повинні бути готовими реагувати на провокації російської сторони. Крім того, нардеп закликав усвідомлювати, що ми приречені на десятиліття вперед жити пліч-о-пліч з державою, керованою тираном, який одноосібно ухвалює фатальні для свого народу рішення: «Шанс вижити і розвинути нашу країну є лише за умови єдності нашого НАРОДУ навколо побудови потужної, сучасної та багатої держави Україна».

Коментарi

Коментарiв