Путін то х…о, але коли ми державу будувати будемо?, – Савченко

296
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що навіть дострокові парламентські вибори не матимуть сенсу, оскільки від влади потрібно прибрати всіх політиків, які були в керівництві держави протягом 25 років.

В інтерв’ю ВВС нардеп від фракції «Батьківщина» заявила, що дострокові вибори до Верховної Ради України не дадуть жодного результату: «Дострокові вибори до парламенту нічого не дадуть, від перестановки карт колода не зміниться».
Крім того, вона наголосила, що з керівництва держави потрібно прибрати всіх посадовців, які вже колись були при владі, зокрема йдеться і про лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.
«Я вважаю, що політики, які протягом 25 років колись були при владі, більше не мають права керувати країною», – підкреслила парламентар.
Також вона прокоментувала мітинг під будівлею Адміністрації Президента, який ЗМІ охрестили піаром Савченко, яка підіграє Кремлю: «В останню чергу я люблю Кремль і Путіна. Ще якось можу змиритися зі словом Росія і народом, який там живе. Всі спекуляції на тому, що «Савченко – це рука Кремля», ініціює влада, щоб замилити людям очі».
«Я вважаю, що людям потрібно бачити і внутрішні українські проблеми. Є таке висловлювання: «Путін – х…о». Це так, але коли ми державу будувати будемо?», – зауважила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв