Чубаров визнав, що Путін дав Україні унікальну можливість

202
Народний депутат України, лідер кримських татар Рефат Чубаров наголосив, що російський Президент Владімір Путін дав нашій державі унікальну можливість змінити своє становище в рамках Мінського процесу.

«Виходжу з того, що Путін, сам того не усвідомлюючи, останніми своїми діями надав Україні унікальну можливість кардинально змінити свої «зобов’язання» в рамках Мінського процесу, а також більш чітко сформулювати свої вимоги як до країни-агресора, так і країнам-партнерам», – підкреслив у своєму Facebook Чубаров.
Відповідно, за його словами, «жодних «Мінських» і інших домовленостей з їх єзуїтськими вимогами щодо змін Конституції України» чи проведення виборів на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях Донбасу.
«Тим більше, жодних перемовин із Росією до виведення нею своїх військ із території анексованого Кримського півострова», – зауважив нардеп.
Також він наголосив, що з нашої сторони є лише одна вірна і для всіх зрозуміла формула: «Відновлення територіальної цілісності України в рамках її визнаних міжнародною спільнотою кордонів, враховуючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь».

Коментарi

Коментарiв