Я не боюсь зрадників України, – Афанасьєв до Савченко

284
Колишній політв’язень РФ Геннадій Афанасьєв відповів на критику також колишньої бранки Кремля, народного депутата України Надії Савченко.

«Я не засмучуюсь від деяких заяв щодо мене і моїх побратимів. Лише молю Господа, щоб Ви не знали катувань. Я не боюсь погроз Медведчуцьких служниць та зрадників України. Я не женуся за депутатським мандатом і президентською владою. Я лише намагаюся докласти всі свої зусилля для того, щоб додому повернулися наші бранці, а Україна перемогла у кривавій жорстокій війні з Російською ордою. У війні за свою Незалежність», – наголосив у своєму Facebook Афанасьєв.
Нагадаємо, під час прес-конференції 12 серпня Савченко назвала Афанасьєва «людиною слабкої волі». Раніше він виступив проти акції протесту під будівлею Адміністрації Президента, що організувала Савченко. Афанасьєв звернув увагу на те, що на цей мітинг закликали вийти сепаратистські сили.
Савченко гостро зреагувала на реакцію Афанасьєва щодо її ініціативи про обмін бойовиків: «Правду треба чути, кому б вона очі не різала. Свого часу пан Афанасьєв здав Кольченка і Сенцова. Він людина слабкої волі, тому зараз робить те саме. Йому тоді слідчі сказали взяти російський паспорт, і він взяв. Тоді сказали, що хлопці терористи, і він підписав».
Також нардеп порадила Афанасьєву «мати клепку в голові, що хлопці сидять у вязниці і за них необхідно боротися».

Коментарi

Коментарiв