Глава Херсонської ОДА вилаяв українців, які їдуть відпочивати до Криму

339
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував загострення ситуації на території анексованого Кримського півострова.

В інтерв’ю Радіо Свобода Гордєєв спростував інформацію про те, що у кримські порти заходять вантажні судна під прапором Російської Федерації. За його словами, «це різало би не тільки око», оскільки кораблі йдуть через Дніпро, а ми живемо на Дніпрі й бачимо, з якими прапорами заходять судна.
Він зауважив, що ми дійсно маємо порт, що функціонує. Відповідно, там працює Служба безпеки України, прикордонні й митні служби, тому рейди й перевірки там – лише штатна ситуація.
«Але якщо говорити про ситуацію на кордоні з тимчасово окупованим Кримом, проста ілюстрація: люди з дітьми добу чи дві стоять у черзі, щоб потрапити в Крим на відпочинок. От я хотів би звернутися до всіх наших громадян. Знаєте, раніше «Азіров» боявся одного певного такого білборду, де було написано «Нєх… шастать!». От я сказав би: дорогі наші земляки! Що ви творите? Ви їдете туди, фінансуєте оздоровчу, курортну структуру окупанта, ви створюєте умови, щоб цей край, відповідно, він якимсь чином процвітав, а за рахунок чого? За рахунок, знову ж таки, України?», – наголосив чиновник.
«Я розумію, до родичів їдуть, є вимушені ситуації, але коли собі це дозволяють наші держслужбовці! Мовляв, «а що тут такого»? Що тут такого, коли твій сусід на цій війні загинув? Такі речі вбивають Україну більше, ніж той «зелений чоловічок», який стоїть із автоматом», – підкреслив глава Херсонської ОДА.

Коментарi

Коментарiв