Путін готовий використати свою армію, – Яременко

175
Колишній Генеральний консул України у Стамбулі та Единбурзі Богдан Яременко висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін уже готовий використати свої війська.

«Небезпека повномасштабного нападу на Україну зі сторону Росії завжди є. Поки ж Кремль намагається натиснути на Україну і Захід у дипломатичному плані за допомогою залякування і шантажу, але якщо не вдасться, хто знає, яким буде наступний крок», – зазначив у коментарі Обозревателю Яременко.
Він також наголосив, що в тому разі, якщо влада Російської Федерації таки зважиться на повномасштабний наступ, її не зупинять жодні санкції.
«Кінцева мета політики Кремля – не скасування санкцій, а підпорядкування України і нав’язування своїх правил гри всьому світу. Санкції – тимчасова проблема, яка, по суті, не впливає на кінцеві цілі Росії», – підкреслив дипломат.
Нагадаємо, 10 серпня 2016 року Федеральна служба безпеки РФ заявила, що українські диверсійно-розвідувальні групи нібито готували теракт на території Криму. Служба безпеки України спростувала ці звинувачення.
11 серпня Президент України Петро Порошенко наказав привести посилену бойову готовність усі підрозділи в районах адміністративного кордону з анексованим Кримським півостровом.

Коментарi

Коментарiв