Кремль не готовий до повноцінної війни з Україною, – Тука

233
Заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука прокоментував можливість повномасштабного наступу російських військ на Україну.

Коментуючи загострення ситуації на півночі анексованого Кримського півострова, високопосадовець зауважив, що є ймовірність можливих непередбачуваних провокацій із боку військових від обох сторін.
«Щодо Криму, я найбільше боюся, що під час цієї військової напруги у когось із військових не витримають нерви і може статися провокація з боку тієї чи іншої сторони. Це може бути використано як мотив для подальших дій із боку Російської Федерації», – наголосив в ефірі 112 Тука.
«До повномасштабних військових дій Росія не готова, і вистачає залишків здорового глузду цього не робити. Що стосується провокаційних дій, тактичних дій із метою захопити будь-який населений пункт – це я допускаю», – підкреслив заступник міністра у справах окупованих територій.
Додамо, 10 серпня цього року РФ заявила, що Україна нібито підготувала теракт на території Кримського півострова. Крім того, російські спецслужби поширили інформацію про ліквідацію агентурної мережі української розвідки у Криму.

Коментарi

Коментарiв