ІноЗМІ визнали ситуацію в Україні найбільшою загрозою в Європі з 1945 року

203
Видання Financial Times проаналізувало можливість відкритої війни між РФ і Україною на тлі загострення ситуації у Криму.

Відповідно до матеріалу в Financial Times, Україна й Російська Федерація знову на порозі відкритої війни. Такі висновки аналітики зробили після того, як Президент РФ Владімір Путін заявив, що українські війська нібито готували теракти в анексованому Криму.
Видання підкреслює, що хоча й перестрілка на адміністративному кордоні дійсно була, її обставини досить неоднозначні. Поганим сигналом є і той факт, що російська сторона скоріше за все перебільшує сутність цих подій для того, аби мати підстави для відновлення воєнних загроз.
Автор статті також зауважив, що поки російський Президент не хочу ризикувати, оскільки протягом останнього часу РФ і так має досить сприятливу геополітичну ситуацію. Зокрема йдеться про «потепління» у відносинах із Туреччиною, імовірність перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США, який симпатизує Росії, Європейський Союз переживає серйозну кризу через британський референдум щодо виходу з ЄС.
«Проте з огляду на парламентські вибори, анонсовані наступного місяця, Путін може вирішити, що невелика військова вистава необхідна, аби відвернути увагу населення від стагнації економіки і знову представити себе незамінним рятівником країни», – йдеться в матеріалі.
Наголосимо, також видання зазначило, що нинішня ситуації щодо України є найбільшою загрозою миру Європи ще з 1945 року.

Коментарi

Коментарiв