Кулеба констатував провал російських провокацій у Криму

198
Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба зазначив, що Росії не вдалося досягти успіху у своїх провокаціях у Криму зважаючи на реакцію міжнародної спільноти.

«Очевидно, що головної своєї мети Росія не досягла. Мета ця полягала в тому, щоби покласти вину на Україну, виставити її провокатором. Але ми бачимо по реакції як європейських ЗМІ так і офіційних представників, що цієї мети Росія не досягла. Це головне», – наголосив в інтерв’ю Громадському Кулеба.
Також він зазначив, що низка «стриманих» коментарів свідчать про те, що європейські країни хочуть уникнути загострення ситуації й закликають сторони конфлікту втриматися від ескалації. 
«Наскільки мені відомо з моїх контактів і контактів моїх колег – абсолютно чітко випливає, що провокація не пройшла на міжнародному рівні. Провину на Україну ніхто не покладає», – підкреслив постпред України при РЄ.
Нагадаємо, нещодавно Президент РФ Владімір Путін звинуватив Україну у «практиці терору» у Криму й заявив, що вже не бачить сенсу в перемовинах у «нормандському форматі».

Коментарi

Коментарiв