Я просто запропонувала поміняти баранів на жінок, – Савченко

246
Народний депутат України Надія Савченко пояснила, чому вона й її сестра запропонували вести переговори з бойовиками щодо обміну полоненими дружинам Петра Порошенка й Віктора Медведчука.

«Не можна сказати, що Віра запропонувала. Це була наша спільна ідея. А виходила вона просто із дитячої казки. Можливо, якщо чули чи не чули, то я розкажу: йшли два козла на кладці і лобами побадалися, бо зустрілися і один одному дорогу не вступили, і упали у воду. Йшли дві кізочки і зустрілися: одна присіла, а друга перескочила і пішли далі. Це дуже показова історія. Тому я просто запропонувала поміняти баранів на жінок. Можливо тоді діло піде краще», – висловила думку Савченко.
На запитання журналіста Апострофа про те, чи є цими «баранами» Петро Порошенко й Віктор Медведчук вона зауважила, що не варто перекручувати: «Я ж просто запропонувала двох баранів поміняти на двох жіночої статі. А далі ви можете домислювати, як вам завгодно».
Крім того, вона прокоментувала пропозицію стати Послом України в Російській Федерації: «Я не дипломат, у мене немає потрібної освіти для того, щоб бути послом в Росії. Депутат – це посада виборча, а посол – це робота МЗС, куди набираються спеціалісти. Ви як журналісти повинні це знати. Я не можу бути послом, не можу в природі. А депутатом – можу. Депутатом може бути і кухарка, хто завгодно може бути депутатом. І ви можете бути депутатом».
За її словами, люди голосують за тих, кому повірили, саме тому український парламент є місцем осіб, які або купили місце у ВРУ, або потрапили туди випадково після подій Майдану.
«Так вийшло, що у нас пройшла певна кількість народу, які не були політиками і не прагнули цього. Вони не готувалися, вони не вчилися спеціально, вони просто були людьми з Майдану, і вони туди пройшли. Вони були волонтерами, вони були просто людьми совісті. От тому у нас зараз така Верховна Рада, що є якась частина таких простих людей», – зауважила нардеп.

Коментарi

Коментарiв