Не можна виключати можливості війни з Росією, – польський політолог

245
Польський політолог Пшемислав Журавський вель Ґраєвський прокоментував можливість масштабної війни між РФ і Україною.

За словами Ґраєвського, російське населення сприймає нинішню ситуацію у поділ сил у Європі і США як можливість, яку варто використати для реалізації власних планів. Також він зауважив, що нещодавнє загострення між РФ і Україною щодо ситуації у Криму підтверджує, що Кремль намагається вигадати обставини, які дозволять йому «законну» відплату українській стороні.
Відповідно, на думку політолога, не можна виключати ймовірності війни. Він підкреслив, що, з огляду на холодний розрахунок, РФ не повинна розпочинати будь-яку війну, оскільки ж сама на цьому втратить. Тим не менше, росіяни й досі помилково впевнені в тому, що українцями можна з легкістю маніпулювати.
«Якщо Росія фактично здійснить наступ на Україну, дуже скоро зрозуміє, що припустилася кардинальної помилки», – цитує Польське радіо фахівця.
Також він зауважив, що російському плану сприяє «своєрідний параліч» у США напередодні президентських виборів, який нагадує ситуації у Грузії 2008 року. До того ж, наступного року відбудуться парламентські та президентські вибори у Франції й Німеччині, що «віщує» дестабілізацію з огляду на потенційні теракти й імміграційну кризу.

Коментарi

Коментарiв