Від погроз Путін може перейти до дій, – експерт

178
Політичний експерт Тарас Березовець пояснив, навіщо Президенту РФ Владіміру Путіну загострення ситуації у Криму і чергові провокації.

Березовець зауважив, що західні лідери здивовані останніми діями Путіна. Здавалося би, Євросоюз навіть погоджується скасувати санкції проти РФ узимку. Всі втомилися від постійної напруги й хочуть миру та, звісно, заробітку. Проте російський Президент знову сплутав усі карти.
«Ну навіщо, коли вже намітився прогрес? На Заході не розуміють однієї фундаментальної речі. Путін не шукає стабільності. І ще я впевнений, що причина в тому, що Путін знову використовує слабкість Заходу проти нього. Мертвий із точки зору активності західних політиків серпень ідеально підходить для ескалації. Так само було в 2008 році з Грузією. І на тлі Олімпіади. Тільки в Пекіні», – наголосив у своєму Facebook політолог.
На його думку, справжні наміри Путіна очевидні. Під загрозою розгортання нової масштабної війни, російський лідер шантажуватиме Україну й Захід, вимагаючи легітимізувати анексію Криму. Саме це і є метою провокацій у Криму.
«Путін за два роки повністю провалив кампанію щодо визнання анексованого півострова російським. І зараз прагнутиме домогтися повного реваншу під загрозою вторгнення в Україну. І єдине, що стоїть у нього на шляху, це українські збройні сили, які перебувають поки зовсім в іншому місці. Путіну потрібна по можливості безкровна перемога шляхом залякування війною. Але якщо шантаж не спрацює, як це не страшно, потрібно бути готовим до того, що від погроз Путін може перейти до дій», – підкреслив фахівець.
Він також спрогнозував, що свої вимоги Путін планує озвучити під час засідання Ради безпеки ООН.

Коментарi

Коментарiв