Геращенко заявила про готовність іти на компроміс із Росією

211
Перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила про готовність української сторони піти на компроміс із РФ.

«Лавров обіцяє налаштовувати підконтрольних РФ ОРДЛО на конструктивний лад. Ми вже давно вимагаємо від РФ вплинути на бойовиків у питанні звільнення заручників: припинити мучити родини, шантажувати Україну та звільнити незаконно утримуваних. Бо у питанні заручників все залежить від волі Москви, а не від окупованих Донецька та Луганська, на жаль», – наголосила у своєму Facebook Геращенко.
Вона зауважила, що українська сторона готова піти на поступки та вже навіть досягла певного прогресу у питанні щодо полонених українців, яких тримають у заручниках бойовики так званих ДНР і ЛНР.
«Ми готові на компроміс в цьому питанні та працюємо. З важливого: це підтвердження ОРДО , що вони утримують 45 українців ( в переважній більшості в цім підтвердженому ними списку – військові), і перший за 2 роки допуск до бранців представників ООН( ми наполегливо добивалися допуску міжнародних гуманітарних місій, на наступній мінській зустрічі 26 серпня знову вимагатимемо допуск МКЧХ до тюрем і до пошуку зниклих безвісти)», – підкреслила дипломат.
За її словами, готовність до конструктивного діалогу в цій ситуації російська влада найкращим чином може продемонструвати припиненням вогню на Донбасі і звільненням заручників.

Коментарi

Коментарiв