Луценко призначив «стрілку» Ситнику на тлі конфлікту ГПУ й НАБУ

288
Глава Генеральної прокуратури України Юрій Луценко призначив зустріч очільник Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику для обговорення конфлікту між відомствами.

Нагадаємо, 12 серпня працівники Генеральної прокуратури й Національного антикорупційного бюро України влаштували бійку. Під час проведення прихованого спостереження за об’єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами Національного антикорупційного бюро України, до приміщення, в якому перебували працівники Бюро, намагалися проникнути співробітники Генеральної прокуратури України, які сприйняли ці слідчі дії, як стеження за собою. В результаті виникла «позаштатна робоча ситуація».
Глава ГПУ й директор НАБУ запланували обговорення конфлікту, що виник між їх відомствами в рамках зустрічі, запланованої на 17 серпня. Відповідну інформацію в ефірі одного з українських телеканалів надала прес-секретар Луценка Лариса Сарган.
«Після того, як стався конфлікт, Юрій зв’язався з паном Ситником, вони поговорили і домовилися про спільну зустріч у середу 17 серпня», – цитує 5 канал Сарган.
Також вона повідомила, що нині Луценко перебуває з робочим візитом в Ізраїлі й має намір повернутися ввечері 16 серпня, напередодні зустрічі з очільником НАБУ. В Ізраїлі Генпрокурор здійснить зустріч із міністром оборони й державним прокурором, а в рамках зустрічі з міністром юстиції відбудеться підписання меморандуму про взаєморозуміння між Генеральною прокуратурою України і Міністерством юстиції Держави Ізраїль щодо правового співробітництва.

Коментарi

Коментарiв