Донбас – ракова пухлина України, якої варто позбутися, – Кравчук

268
Перший Президент України Леонід Кравчук пояснив, чи вважає останні зміни в країні позитивним сигналом і висловив думку щодо того, що владі потрібно робити з Донбасом.

За словами Кравчука, зміни в країні дійсно відбуваються, проте поки складно сказати, на краще чи на гірше: «Я ж відчуваю наростання невдоволення людей, коли ходжу на базар, спілкуюся з людьми, які там на ринку сидять. Це ж не підібрані люди! Я відчуваю їхнє невдоволення. Не можна вже завтра зробити їм життя краще. Такої влади ще не було в світі, щоб за один день зробити краще. Але поведінка влади має бути адекватна ситуації, яка склалася».
Крім того, він укотре констатував, що Донбас – «ракова пухлина на тілі Україні». За словами екс-президента, поки ми не вирішимо цього питання, Україна не зможе бути дійсно незалежною державою. Відповідно, «для початку потрібно поставити крапки над «і» й хоча б тимчасово закрити цю клоаку».
За його словами, поки ми не визначимося остаточно, що Донбас – це Україна, його неможливо буде повернути: «Якщо ми з вами будемо рвати на собі сорочки зі словами «ми не віддамо Донбас»… Він вже відданий».
«Нехай вони самі попробують вижити без зовнішніх зв’язків, а тільки з Росією. Вони ж використовують сьогодні Україну для того, щоб жити і часто не бідно. І не треба мені розказувати про те, що там наші люди. У мене там по одній з ліній моєї родини живе лікар і його дружина. Я з ними спілкувався. Не хочу навіть говорити. В Донецьку живуть. Таке враження, що звалилися з місяця. Не бачать, не чують, лише кажуть про те, які вони будуть щасливі, якщо будуть незалежними», – наголосив в інтерв’ю Новому времени Кравчук.

Коментарi

Коментарiв