The Times з’ясував, навіщо насправді Путіну кримські провокації

254
Журналіст Тім Джуда пояснив, навіщо Президенту РФ Владіміру Путіна загострення ситуації в анексованому Криму.

У статті для The Times Джуда зауважив, що російський Президент намагається використати чергові Олімпійські ігри у власних інтересах у зв’язку з тиском санкцій, при цьому загострюючи ситуацію у Криму.
Журналіст нагадав, що 2008 року під час Олімпійських ігор у Пекіні війська Російської Федерації перейшли кордон із Грузією і за короткий термін захопили частину держави. Вже під час Олімпіади в Сочі 20014 року Путін божився, що у Криму немає його військ. Імовірно, і зараз російський лідер використовує Олімпійські ігри як прикриття.
Автор наголошує, що Україна точно не зацікавлені у новій війні у Криму, проте це може бути в інтересах РФ. Зокрема, Путіна наступного місяця чекають вибори до Держдуми й місцеві вибори, тому «не завадить зайвий раз побити українців і підігріти національний запал».
Також він нагадав, що нині економіка Російської Федерації має досить серйозні проблеми: «Головна опора російської економіки – це нафта, і ціни на неї зараз вдвічі нижчі, ніж до української авантюри Путіна. Крім того, є санкції, запроваджені через Україну, які завдали шкоди економіці. Їх скасування або ослаблення цілком може бути реальною метою того брязкання зброєю, що ми зараз спостерігаємо».

Коментарi

Коментарiв