РФ хоче повернути Україні Донбас, – Тука

206
Заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука заявив, що головна мета російської влади в нинішній ситуації – повернути Україні окуповані території, проте на своїх умовах.

За словами Туки, поки не йдеться про повномасштабний наступ, який так гаряче обговорюють у ЗМІ: «Я не хотів би вдаватися в деталі чому саме. А щодо провокацій тактичного характеру, наприклад для захоплення якогось населеного пункту, такі дії цілком можливі».
«Головна мета Путіна, я абсолютно переконаний, – не захоплення нових територій. Росія подавилася тим шматком, який вона зараз хапнула і не може нічого з цим зробити. А головна мета – повернути окуповані території, зокрема, Донбасу, але на своїх умовах, які для нас, звісна річ, неприйнятні. Навколо цього і йде зараз протистояння», – наголосив в ефірі 5 каналу високопосадовець.
Крім того, він прокоментував обговорення можливого розриву дипвідносин між Україною та РФ: «Ця зараз риторика навколо Мінських переговорів, про можливий розрив дипломатичних стосунків, про заяви, що РФ виходить із Мінських переговорів або ми не будемо більше контролювати терористів, потім знов повернулись, ми все-таки будемо на них впливати. Це все гра м’язами».

Коментарi

Коментарiв