Трампа закликали знятися з виборів через «чорну касу» Януковича

272
Директор дослідницького центру Cicero Foundation Марсель Ван Ґерпен порадив Дональду Трампу зняти свою кандидатуру з президентських виборів у США.

Нагадаємо, ім’я очільника виборчої кампанії Трампа Пола Манафорта виявили у документах «чорної каси» Партії регіонів. На його прізвище записано отримання більш ніж 12 мільйонів доларів під час роботи в Україні.
Посилаючись на документацію, якою володіє Національне антикорупційне бюро України, видання The New York Times підкреслює, що Манафорт міг отримувати значні суми готівкою, працюючи на партію екс-президента України.
«Голова виборчого штабу Трампа Манафорт отримав 12,7 мільйона доларів за послуги уряду Януковича (прихильник Путіна) в Україні. Час Трампу зніматись з виборів!», – наголосив Ґерпен.
Сам Манафорт, як зазначає Голос Америки, звісно ж, спробував спростувати ці звинувачення навіть попри прямі докази: «Я ніколи не отримав жодної «неофіційної виплати готівкою»про що хибно повідомляє The New York Times, не працював я ні на уряд України, ні на уряд Росії. Будь-які виплати, які спрямовувались мені, призначались усій команді… покривали ТВ рекламу…. При цьому The New York Times не приділяє уваги тому, що Clinton Foundation брала (а можливо і досі приймає) гроші в обмін на послуги, які Ґілларі Клінтон надавала, перебуваючи на посаді державного секретаря США. Про це чомусь не говориться попри масу доказів в електронних листах, які Клінтон намагалась приховати».

Коментарi

Коментарiв