Захід втомився від дурної України, – Портніков

203
Журналіст, публіцист Віталій Портніков висловив думку, що західні країни вже втомилися від України й чекають, коли вона повернеться до «російського стійла».

На думку Портнікова, західні лідери вже серйозно втомилися від «українського питання», тому вже навіть готові йти на повідку в російських інтересів.
«На Заході дуже багато людей – особливо в колах політичної і підприємницької еліти – які хочуть, щоб усе це скоріше закінчилося. Щоб ця дурна Україна перестала сприймати себе як щось, що відрізняється від Росії, і скоріше повернулася в стійло», – наголосив у своєму Facebook журналіст.
«І щоб після цього можна було знову повернутися до знайомої схеми «добросусідських» відносин із Путіним. Стосунків дуже вигідних, тому що під час розкрадання Росії її владою крихти летять і на західні столи. І на ці крихти може безбідно існувати не одна фірма, може бути зроблена не одна кар’єра», – підкреслив автор.
«Саме тому ці наші західні доброзичливці готові платити за створення образу корумпованої, архаїчної, нездатної до реформ України. Яку потрібно, зрозуміло, гідно покарати, позбавити допомоги і всякого там безвізу – а заодно і відучити від «мови ворожнечі», щоб вчорашні холопи навчилися з повагою говорити про тих, що їх вбиває», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв