Україні немає сенсу розривати дипвідносини з РФ, – екс-міністр

224
Колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко прокоментував можливість розриву дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

«Я думаю, що розриву дипломатичних відносин між РФ і Україною не буде, оскільки  з української сторони немає ніякого сенсу ініціювати розрив цих відносин. Якщо б відносини були розірвані з російської сторони, мало щоб змінилося, тому що сьогодні дипломатичні представництва Росії в Україні, та України в Москві, не виконують тих функцій, які визначено у Віденській конвенції», – наголосив в ефірі 112 Грищенко.
Нагадаємо, нещодавно глава російського уряду Дмітрій Мєдвєдєв заявив про намір РФ розірвати дипломатичні відносини з Україною в тому разі, «якщо не залишиться іншого варіанту».
Коментуючи цю заяву директор Департаменту політики й комунікацій Міністерства закордонних справ України Олексій Макєєв зазначив, що в цій ситуації не йдеться про повний розрив дипвідносин із РФ.
У свою чергу чинний міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що в разі необхідності наша держава може розглянути питання щодо запровадження візового режиму з Росією. За його словами, поки він не має однозначної відповіді на питання щодо того, чи зможе цей захід допомогти більш ефективно фільтрувати агентів російських спецслужб, наміром яких є дестабілізація ситуації в Україні.

Коментарi

Коментарiв