Навіть сам Луценко знає, що справа проти «Свободи» шита білими нитками, – Тягнибок

217
Очільник партії «Свобода» Олег Тягнибок спрогнозував, що саме справа проти його націоналістичного об’єднання стане лакмусовим папірцем щодо діяльності глави Генеральної прокуратури України Юрія Луценка.

Коментуючи затверджений Генеральною прокуратурою обвинувальний акт у справі про події 31 серпня 2015 року під будівлею Верховної Ради Тягнибок зауважив, що навіть сам Луценко знає, що ця справа «шити білими нитками».
«Ця справа проти «Свободи» була «шита білими нитками». Це було замовлення наших політичних опонентів з «Народного фронту». Ви пам’ятаєте заяву міністра внутрішніх справ Авакова, який тоді звинуватив «Свободу» (за що отримав від мене програний суд), порушивши всі норми права щодо презумпції невинуватості до вироку суду, а також щодо колективної кримінальної відповідальності, якої у нас за законом немає (лише індивідуальна, що записано в Конституції). Це якраз і свідчить про політичну за ангажованість», – цитує Інформаційний акцент лідера націоналістичного об’єднання.
«Ще раз підкреслю: це буде тестом для ГПУ – чи будуть прокурори вести себе неупереджено, чи далі буде продовжуватися політичне переслідування. Мене цікавить, чи сядуть на лаву підсудних деякі заступники міністра внутрішніх справ, які тоді безпосередньо керували діями правоохоронців, даючи їм накази кидати димові шашки в натовп», – підкреслив нардеп.

Коментарi

Коментарiв