Це не та Україна, за яку я боровся на Майдані, – активіст

211
Блогер, доброволець Євген Шевченко пояснив, чому активісти вирішили влаштувати акцію протесту під стінами Генеральної прокуратури України.

Анонсуючи акцію протесту під стінами Генеральної прокуратури України, Шевченко зробив гучну заяву на тлі останніх проблем у державі.
«Це не та Україна, за яку я боровся на Майдані. Не та країна, за яку я воював. Імовірно, зараз уже для багатьох очевидно, що якщо ми не подолаємо корупційний режим тут у Києві, то перемога на Сході позбавлена будь-якого сенсу», – наголосив доброволець батальйону «Донбас».
«Починаючи від процвітання тотальної корупції й саботажу ключових реформ, завершуючи побиттям ключових свідків у резонансних справах і катуваннями детективів НАБУ – що ще повинні зробити ці виродки, щоб люди вийшли на вулиці? Будете чекати, поки вони почнуть нас убивати? Але ви ж розумієте, що час світлої Революції гідності давно минув, і якщо вони почнуть нас убивати, то ви відповімо не бруківкою і коктейлями Молотова», – підкреслив у своєму Facebook активіст.
Також він закликав до розуміння того, що задачею народу є не допустити такої ситуації, тому єдиний можливий варіант – це продемонструвати нашу мирну, проте непохитну силу.

Коментарi

Коментарiв