Ющенко може знову очолити Національний банк України

314
Колишній Президент України, екс-глава Національного банку Віктор Ющенко заявив, що допускає можливість повернення на посаду очільника НБУ.

«Потрібно перестати робити з НБУ цапа-відбувайла, і дати старт новій економічній політиці – з мотиваціями у суб’єктів господарювання і довірою до ринку. У такому випадку я б подумав про повернення», – зазначив в інтерв’ю газеті День Ющенко, відповідаючи на питання щодо можливого повернення на посаду глави Нацбанку.
Крім того, він гостро розкритикував Мінські домовленості, що, на його думку, є російським планом, за яким стоїть ґрунтовна дипломатична робота, зокрема йдеться про участь Франції й Німеччини.
«Це – спосіб уникнути серйозної відповіді на ескалацію за рахунок України.  І відсутність США в цьому дипломатичному форматі є зручною – для них це як руки умити, хороша нагода не виконувати свої гарантії. Немає лінійної відповіді – біле або чорне, але система компонентів підказує нам, що необхідно модернізувати всі процеси урегулювання, побачити, що конфлікт набагато глибший, ніж здається», – наголосив екс-президент.

Коментарi

Коментарiв