Янукович вимагає очної ставки з Порошенком і іншими посадовцями

229
Колишній Президент-утікач Віктор Янукович вимагає проведення відеодопиту за участі чинного Президента України Петра Порошенка й низки інших високопосадовців.

Відповідну інформацію Українській правді надав адвокат Віталій Сердюк. За його словами, 16 липня офіційне клопотання щодо допиту в режиму відеоконференції було направлено до Генеральної прокуратури України.
Екс-президент вимагає від ГПУ проведення одночасного допиту його разом із чинним главою держави, колишнім главою уряду Арсенієм Яценюком, чинним спікером ВРУ Андрієм Парубієм, мером Києва Вітадієм Кличком й секретарем Ради національної безпеки й оборони Олександром Турчиновим.
Також він просить про одночасний допит із низкою інших високопосадовців, імені яких адвокати не повідомили. Щоправда, зазначено, що йдеться про осіб, яких правоохоронці вже викликали для надання показів у справах щодо подій Майдану.
«Для забезпечення публічності процесу Віктор Янукович наполягає на проведенні допиту в суді відповідно до ч. 1 ст. 225 КПК України. Тільки отримані в суді покази є вирішальними. Якщо ГПУ ініціювала проведення допиту перших посадових осіб держави, то відповідно вважаємо за доцільне провести одночасно і одночасний допит, який і є очною ставкою», – наголосив Сердюк, додавши, що Янукович не готовий приїхати до України.

Коментарi

Коментарiв