Експерт назвав основну причину слабкості України перед Росією

278
Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак висловив думку, що паніка України через заяви російського Президента Владіміра Путіна мати для держави фатальні наслідки.

За словами Бадрака, не лише війна, але й паніка та факт вимоги щодо проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях можуть бути хорошим результатом для російської влади, що повинна враховувати українська сторона.
В ефірі 5 каналу експерт закликав вітчизняну владу звернути увагу на те, що ситуація, коли Україна є вразливою мішенню, є категорично неприпустимою для країни.
«Я хочу звернутись до влади від імені Центру та експертів з проханням і вимогою переглянути погляди щодо будівництва оборони. Перша позиція – запустити адекватне переозброєння війська. На сьогодні в армії, як і раніше, постачається тільки те, що Україна здатна виробити, а не те, що їй потрібно переважно. Тому запуск оборонного виробництва вимагає також і створення вертикалі управління, яка досі не створена і управляється в ручному режимі», – наголосив фахівець.
«Друга вимога – це прийти і офіційно оголосити, не методами, а чітким курсом і програмою до професійного війська як ядра оборони. І вирішення військ територіальної оборони. Нагадаю, що понад рік уже законопроект про територіальну оборону знаходиться у Верховній Раді і до розгляду його дуже далеко. Ось це є наші вимоги і прохання до влади», – підсумував Бадрак.

Коментарi

Коментарiв