Росія готує ядерну атаку на одну зі столиць держав НАТО

224
Експерти НАТО заявили про те, що Російська Федерація готується завдати ядерного удару по одній зі столиць держав Альянсу.

Відповідно до оприлюдненого рапорту експертів НАТО, Росія будує гігантські командні бункери, Кремль готується до великої ядерної війни, про що свідчить той факт, що РФ додала до свого арсеналу 153 ядерні боєголовки.
Фахівці з National Institute for Public Policy стверджують, що активні заходи Кремля щодо збільшення озброєння можуть стати причиною початку Третьої світової війни. За словами колишнього заступника головного командувача Збройних Сил Альянсу, американського генерала Річарда Шіреффа, Президент РФ Владімір Путін може проявити збройну агресію проти країн Прибалтики, а також Польщі.
На думку генерала, в такому разі війська Організації Північноатлантичного договору могли б ефективно допомогти державам-членам об’єднання лише через кілька місяців – передає Польське радіо.
«НАТО намагалося б відповісти на російську агресію, тоді Путін випустив би тактичні ракети на одну з «натівських» столиць, на Берлін або на Варшаву», – зауважив Шірефф.

Коментарi

Коментарiв