Нардеп звинуватив захисників ГПУ в копіюванні методів Януковича

242
Народний депутат України від «БПП» Мустафа Найєм прокоментував конфлікт між Генеральною прокуратурою й Національним антикорупційним бюро.

На думку Найєма, вже найближчим часом на працівників НАБУ чекає чергове випробування.
«Під час незаконного утримання в підвалі Генеральної прокуратури у технічних працівників НАБУ відібрали службовий планшет і особистий ноутбук, на яких зберігаються дані про персонал Агентства. І, якщо я правильно все розумію, найближчим часом в ЗМІ з’являться персональні дані детективів НАБУ, а також співробітників оперативно–технічних підрозділів», – зазначив у своєму Facebook нардеп.
Він також зауважив, що у подібній ситуації опинилася й Нова патрульна поліція, хоча, крім неї, таких прикладів іще багато: «Озирніться навколо – в усій державній службі будь–яка біла пляма або острівець змін піддається гонінням і дискредитації».
За словами парламентаря, на захист Генеральної прокуратури спікери відкрито використовують лексику й методи партії влади часів екс-президента Віктора Януковича.
«Винними виявляються не люди, що покривають корупцію, а громадянське суспільство та міжнародні донори. Оперативне відео прокурорів публікується в мережі анонімними користувачами (згадайте відео з камери Юлії Тимошенко, в чому різниця?). Залишилося тільки почати публікацію подробиць інтимного життя неугодних детективів, оперативників, депутатів і активістів. Це шлях в нікуди», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв