НАБУ заявило про розслідування справи проти Коломойського

286
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що відомство розслідує справу проти олігарха Ігоря Коломойського.

За словами Ситника, відповідне рішення щодо провадження проти Коломойського ухвалював глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: «Він витребував справу дуже давню, в якій, нібито, Коломойський давав хабар ряду чиновників. Мова йде про період 2003-2004 років. Всіх епізодів я не пам’ятаю, але зараз це виробництво розслідується».
Крім того, коментуючи справу проти нардепа Олександра Онищенка, він спрогнозував, що вже найближчим часом його буде оголошено в міжнародний розшук: «Онищенко вже оголошений у всеукраїнський розшук. Зараз ми закінчуємо переклад матеріалів, які необхідні для Інтерполу. Я думаю, що до кінця цього тижня всі процедури будуть дотримані і «червона картка» на нього буде виставлена».
Основною темою інтерв’ю Ситника для РБК-Україна, звісно, став конфлікт між його відомством і Генеральною прокуратурою. Нагадаємо, 16 серпня під стінами ГПУ відбулася акція на захист НАБУ, раніше ж працівники двох відомств влаштували бійку. Звісно, кожна зі сторін вину перекладає на опонента.
«Я завжди дивувався таланту працівників прокуратури бачити недоліки в інших і не помічати їх у собі. Наприклад, коли якийсь представник прокуратури виходить і каже, що детективи «дебіли», а сам не може пояснити, де він проживає, то претензії слід адресувати насамперед собі. Або коли, я пам’ятаю, дуже одіозну фігуру ми затримали, і прокурори йдуть до суду з поданням на обрання запобіжного заходу, а їх текст повертають через граматичні помилки, то мені здається, що не зовсім коректно коментувати дії когось іншого, при цьому, не надаючи ніяких підтверджень», – наголосив очільник НАБУ.

Коментарi

Коментарiв