Правник звинуватив нардепів у роботі на знищення держави

273
Представник України у Венеціанській комісії Сергій Головатий розкритикував діяльність народних депутатів на тлі наближення Дня Незалежності.

«Ми напередодні надзвичайно важливої події, події непересічного значення, а ми взагалі про неї не згадуємо… Через кілька днів у нас перший ювілей державності. Уявімо собі: нація, у якої тисячу років не було держави, святкує свій перший ювілей. А у нас про що? У нас про прокуратуру, про НАБУ, про ще щось, про що завгодно, але цього немає в принципі, а це, між іншим, є вада і ЗМІ», – наголосив Головатий.
«Ліна Костенко пише: «Колись Шевченко писав, що Україна в огні. Пора вже писати – Україна у багні». Це було 10 років тому, і сьогодні оці багномети, оці власні ідіоти виходять на вулиці. Сьогодні під прокуратурою знову ж таки депутати з плакатами англійською мовою, знову ж таки той же Лещенко, Найєм, той же Соболєв. І вони проти чогось протестують, і вони постійно у вас в ефірах. І вони метають багно на що? На державність. Цей мозковий центр, – між іншим, путінський мозковий центр – працює на самознищення української держави», – зауважив в ефірі 112 дипломат.
За його словами, сьогодні народ розбестив депутатів, які забули, де їхнє робоче місце – парламентська трибуна, місце у сесійній залі, «стільці за столом у своєму парламентському комітеті, робоче місце депутата – у своєму кабінеті, де столи завалені його власною продукцією та продукцією колег – проектами законів тощо. Ці ж депутати – під одні двері, під другі двері, під треті двері, де тільки щось заворушилося – вони там. Мене це турбує, тому що я спостерігаю дискусію стосовно цієї контроверсії, яка виникла у професійній діяльності двох інститутів, покликаних забезпечувати в Україні правопорядок – прокуратури та Національного антикорупційного бюро. Спостерігаю цю дискусію, спостерігаю оцінки, спостерігаю реакції».

Коментарi

Коментарiв