Порошенко заявив про можливе оголошення воєнного стану

164
18 серпня цього року Президент України Петро Порошенко заявив, що в разі загострення ситуації на Донбасі й у Криму буде оголошено воєнний стан.

Під час візиту до Львівської області глава держави заявив, що в разі загострення ситуації на територіях тимчасово окупованого Донбасу й анексованого Криму буде оголошено воєнний стан і мобілізацію.
Президент також підкреслив, що протягом минулої доби терористи здійснили фактично рекордну кількість обстрілів – близько ста. Зокрема, значна кількість із них була здійснена з великокаліберної артилерії.
«Ці провокації ворог намагається використовувати для виправдання власних кроків зриву мінського процессу», – цитує 24 Порошенка.
Також він зауважив, що нині відповідно до його доручення глава Генерального штабу Збройних Сил України, генерал армії Віктор Муженко перебуває в зоні проведення антитерористичної операції.
Особисто бачив артилерійські обстріли. Вчора близько першої ночі була остання доповідь, і можу підкреслити і дати відповідь українському народу: українські Збройні сили готові дати відсіч – і на передовій, і маємо достатньо резервів на будь-якому напрямку», – підсумував Президент.

Коментарi

Коментарiв