Бажаючих побачити голодуючу Савченко пускатимуть на учту у США за 250 доларів

266
Помічниця народного депутата України Надії Савченко Тетяна Прокопенко повідомила, що День Незалежності політик проведе на урочистому обіді у США.

За словами Прокопенко, нардеп вирушила до Сполучених Штатів Америки на запрошення української діаспори в Каліфорнії. Також вона наголосила, що Савченко не припинятиме голодування на час поїздки.
У коментаріКП помічниця парламентаря зауважила, що Савченко планує в рамках цього візиту до США взяти участь в учті (урочистий обід), організованій на честь Дня Незалежності України українською діаспорою.
Крім Савченко, на захід також запросили главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, Посла України у США Валерія Чалого й журналіста Богдана Кутєпова. Підкреслимо, вартість участі в учті для бажаючих побачити викосопосадовців становить 250 доларів.
«Я отримала запрошення від української діаспори в Каліфорнії. До того, як стала депутатом, я не була за кордоном – тільки на війні в Іраку і в тюрмі в Росії. Нещодавно я побачила Європу. Тепер сподіваюся побачити США. Цікаво поспілкуватися з українською діаспорою. Вони мене завжди підтримували. І я хотіла б їм особисто подякувати за це. Цікаво ще почути, як вони там живуть, як вони зберігають українські традиції», – зазначила Савченко.

Коментарi

Коментарiв