Київ визнали однією з найгірших столиць світу

225
Відповідно до рейтингу британського видання The Economist – The Economist Intelligence Unit, Київ потрапив до списку десяти найгірших столиць у світі.

ВВС інформує, що автори дослідження оцінювали міста згідно з 5 категоріями: стабільність, охорона здоров’я, культура, навколишнє середовище, інфраструктура й освіта.
Згідно з результатами аналізу, протягом останніх 5 років середній рівень життя в різних містах світу знизився приблизно на 0,9%, до того ж, четверть цього падіння припала на останній рік. Експерти стверджують, що така ситуація спричинена загрозою тероризму й посиленням нестабільності в різних країнах у всьому світі.
Підкреслимо, найбільш різке падіння продемонстрували Дамаск (Сирія) й Київ – на 26 і 25 відсоткових пунктів відповідно. В доповіді авторів дослідження зазначено, що це свідчить про важливість впливу конфліктів на визначення умов життя.
У цілому зі 140 міст Київ отримав лише 131 позицію. Останнє місце рейтингу віддали Дамаску, поруч опинилися Тріполі (Лівія) й Лаос (Нігерія). Крім того, найбільш негативну динаміку продемонстрували й Детройт та Москва (57 і 80 позиція).

Коментарi

Коментарiв