Жиріновскій зробив гучну заяву щодо «американського сценарію» нападу на Україну

232
Одіозний російський політик Владімір Жиріновскій висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін має план нападу на Україну за кілька днів до виборів у США.

«Це потрібно зробити 2-3 листопада. Щоб Барак Обама вже нічого не зміг зробити. А що зробить адміністрація? Вони бояться: через три дні вибори, а російська армія займає Київ, що вони можуть зробити зараз? Оголосити війну Росії? Ґілларі Клінтон програє», – заявив в ефірі Эхо Москвы скандальний російський політик.
На його думку, кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп назву вторгнення «внутрішньою справою» РФ і не втручатиметься, завдяки чому отримає перемогу на виборах.
«Тобто, я припускаю, що можливий сценарій провалити на виборах Хілларі, щоб вони з Бараком Обамою нічого не встигли зробити за три дні», – зауважив Жиріновскій.
На цьому тлі він нагадав про гучну заяву Путіна про готовність «взяти Київ за пару тижнів». Проте, за словами депутата, «мабуть, він поки не хоче цього робити».
«Якщо зараз ввести війська, це можна там німців накрутити встигнути, поляків і таке інше. А за два-три дні, коли весь світ буде… Ніхто нічого не зрозуміє», – підкреслив політик.
«І необов’язково російські війська, можемо переодягнути їх. У кого? У солдатів Збройних Сил України. І будь-яких інших. Годі уніформ сьогодні, це не проблема. Необов’язково російську армію висувати сьогодні, все ж в Україні дружнє населення, навіть ті, хто вважають себе українцями, вони за Росію, я вас запевняю. Давайте проведемо вільний референдум в Україні – 80% за возз’єднання з Росією», – підсумував скандальний російський депутат.

Коментарi

Коментарiв