Олександр Коваленко: «У Криму до приїзду Путіна випустили божевільних»

363
У Криму, до приїзду Путіна, на вулиці випустили місцевих божевільних.
Як відомо з достовірних джерел, на цьому тижні окупований Крим відвідає його обожнюваний окупант. І хоча його візит нібито запланований в «Тавриду», на юнацький кінофестиваль, явно нести він буде не настільки легкий і наївний характер, як здається.
На підтвердження того на вулицях Севастополя вже стали з’являтися представники секти НОД і місцеві божевільні, які називають себе Козачою Чорноморською сотнею, які вийшли з вимогою: надати надзвичайні повноваження главі держави Владіміру Путіну в умовах війни…
Не зрозуміло, звичайно, з ким на думку сектантів воює Росія, адже офіційно вона не визнає безіменні могилки по всьому Донбасу, а тому – не провокація? Хоча, звичайно ні, оскільки подібного роду психи – це інструмент вираження власних же думок. Пам’ятайте, коли Путін, будучи Президентом лише другий термін поспіль, під час прес-конференції почув пропозицію про збільшення президентського терміну від одного з журналістів і так зам’явся, зніяковів, мовляв «навіщо, це і так багато!». Всього лише один журналіст, всього лише одне питання – але інформація була вкинута в маси і вже при Медведєві, 2008 року цей термін збільшили до 6 років.
Виконувати бажане через чужий голос. Ось і думаємо тепер, чого очікувати найближчим часом.

Коментарi

Коментарiв