Росія «не зрозуміла» слова Порошенка про можливість вторгнення

264
Міністерство закордонних справ РФ прокоментувало заяву Президента України Петра Порошенка щодо можливого вторгнення Росії.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова заявила, що відомство «не змогло зрозуміти, про що говорить Президент України Петро Порошенко» – передає РБК.
«Взагалі ми навіть не розуміємо, про що говорить пан Порошенко і про яке повномасштабне вторгнення і взагалі будь-яке вторгнення може йтися. Тобто, це складно зрозуміти, про що він в принципі говорить. От і все», – зазначила російський високопосадовець.
Нагадаємо, 7 серпня 2016 року російські прикордонники припинили рух на всіх пунктах в’їзду-виїзду на адміністративному кордоні між материковою Україною й анексованим Кримським півостровом. Російські ЗМІ після цього поширили інформацію про те, що на адмінмежі нібито відбулася перестрілка.
Усі три пункти пропуску почали працювати у звичайному режиму лише 10 серпня. Цього ж дня російські спецслужби заявили про те, що нібито попередили низку терактів у Криму, які «готувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України».  
На тлі цієї ситуації низка політиків і експертів заговорили про явне загострення відносин між Росією й Україною, зокрема глава Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов заявив про негайну мобілізацію в разі загострення ситуації на Донбасі й у Криму.

Коментарi

Коментарiв