Яценюка викликали до суду в якості відповідача

219
Печерський районний суд Києва викликав екс-главу Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка в якості відповідача в цивільному провадженні.

Урядовий кур’єр оприлюднив повістку Яценюку, відповідно до якої екс-прем’єр повинен з’явитися до суду в якості відповідача 13 жовтня 2016 року згідно з позовом бізнесмена Костянтина Григоришина.
Додамо, раніше російський олігарх Григоришин, який володіє підприємством «Луганське енергетичне об’єднання», подав позов до суду проти Яценюка й Кабінету Міністрів України з вимогою захистити репутацію підприємства та спростувати недостовірну інформацію щодо наклепів на його компанію.
Слід зазначити, нещодавно Національне антикорупційне бюро України розпочало перевірку розкрадання грошей на проекті «Стіна», ініційованого Яценюком, хоча, за словами народного депутата від фракції «Самопоміч» Лева Підлісецького, екс-очільник уряду не фігуруватиме у цій справі.
Парламентар зауважив, що Яценюк на момент старту проекту був Прем’єр-міністром, а проект «Стіна» був профінансований місцевими бюджетами. Відповідно, замовниками цього проекту були обласні структури, а не Кабінет Міністрів.

Коментарi

Коментарiв